Cikánské karty

Ohlasy našich zákazníků

Zde pro vás máme naprosto nenucené ohlasy zákazníků, kteří zcela dobrovolně vyzkoušeli výklad z cikánských karet, a tak se chtějí o své zkušenosti podělit. Věřte nebo ne, negativní recenze nedáváme pryč - pouze prozatím žádná nepřišla.

Cikánské karty díky své dlouholeté a složité minulosti sahají až do dávných dob, kde se taktéž používali k výkladu, a tehdejší populace je nebrala na lehkou váhu. Dnes jsou však Cikánské karty u našich zkušených kartářek, které Vám je s radostí vyloží, aby vám odpověděli na všechny Vaše otázky.

Cikánské karty a výklad minulosti? Skvělé! (Pavel, 37 let)

Vítám vás,

chtěl jsem vyzkoušet výklad karet, a tak jsem hledal výkladové karty, které mi nejlépe ukáží náhled do minulost. Nakonec jsme objevil právě Cikánské karty, které opravdu úžasným způsobem vyložila Paní Zdenka, které tímto strašně moc děkuji.

Potřeboval jsem urgentně vědět, jaká je má minulost, a zároveň jsem se chtěl zeptat na své dva syny, jelikož jsem měl strach právě o jejich budoucí život. Nakonec jsem pokládal telefon se skvělým pocitem a hřejivostí u srdíčka, za což děkuji nejen Paní Zdence a Cikánským kartám, ale také tomuto úžasnému webu!

Budoucnost tak, jak jí vidí Cikánské kartičky! (Martina, 25 let)

Zdravím všechny čtenáře!

Z nostalgie jsem po chvilce vyprchala, a tak jsem se rozhodla poděkovat tímto vzkazem, který se snad uveřejní na tomto úžasném webu, který se zabývá Cikánskými kartami. Dlouho jsem přemýšlela, zdali něco jako výklad karet vyzkoušet, až jsem se z minuty na minutu rozhodla a vyzkoušela právě Cikánské karty, které na mě působili poněkud odvážným způsobem.Z nostalgie jsem po chvilce vyprchala, a tak jsem se rozhodla poděkovat tímto vzkazem, který se snad uveřejní na tomto úžasném webu, který se zabývá Cikánskými kartami. Dlouho jsem přemýšlela, zdali něco jako výklad karet vyzkoušet, až jsem se z minuty na minutu rozhodla a vyzkoušela právě Cikánské karty, které na mě působili poněkud odvážným způsobem.

Jak jsem ale po chvilce zjistila, Vaše kartářky jsou na opravdu skvělé úrovni, což jasně ukazuje jejich perfektní komunikace, ochota i optimistický hlas, který zazníval i přes mé mnohdy nudné a triviální dotazy.

Pokud bych někdy v budoucnu opět potřebovala poradit, ať už s minulostí nebi budoucností, je mi naprosto jasné, že vyzkouším znovu nejen Cikánské karty, ale právě vás. Děkuji vám tímto za skvělý výkon, za příjemné a profesionální kartářky, a taky především všem za ochotu komunikovat s každým člověkem, který má o výklad zájem.

SMS Věštírna
Všechna práva vyhrazena (c) "Cikánské karty" 2009 - 2021
Kontakt: info(a)cikanskekarty.cz. Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o. 50Kč/min. 60Kč/SMS
Partneři: Věštírna, Andělské karty, Horoskopy, Věštění budoucnosti, Horoskopy lásky .